Zdravá stopa

Dětské plátěnky, které naše firma nabízí, jsou opatřeny certifikátem Zdravá stopa, který je v rámci Evropské unie uznáván jako kvalitativní ohodnocení dětské obuvi, srovnatelné s tzv. Žirafou.Na základě tohoto dokumentu lze dětskou obuv distribuovat nejen v celé České republice, ale i do zemí Evropské unie, kde je tato certifikace rovněž vyžadována, protože dokládá shodu se všemi zdravotními a kvalitativními požadavky, kladenými na tento druh obuvi.


Podmínky
Zboží, které je skladem, lze dodat do 1 týdne od objednání prostřednictvím zásilkové služby. Poštovné a balné je součástí prodejní ceny při objednávce zboží v hodnotě nad 3.000,- Kč včetně DPH, pro menší zásilky je kalkulováno individuálně.
E - Shop
Vážení zákazníci, naše společnost dodává zboží do obchodů pouze v ukládacích sortimentech za velkoobchodní cenu. Omlouváme se, ale nezasíláme jednotlivé páry obuvi. Rádi Vám však doporučíme prodejny našich obchodních partnerů, které se nacházejí v blízkosti Vašeho bydliště.
Naše akce
Informace o sezónních výprodejích a speciálních nabídkách obuvi poskytujeme našim partnerům pravidelně v průběhu celého roku. Aktuální informace o výprodejích a akčních nabídkách však můžete v případě zájmu obdržet i na vyžádání na naší e-mailové adrese sandy.mail@volny.cz